Stres jest nieodłącznym elementem naszego życia. W umiarkowanym nasileniu może działać pozytywnie – mobilizować siły organizmu, sprzyjać realizacji zadań, pobudzać i motywować do działania.

Współczesny sposób i tempo życia, a także nadmiar obowiązków i presja ze strony innych sprawiają jednak, że coraz częściej okazuje się on być negatywnym i nieprzyjemnym odczuciem. Życie w ciągłym stresie przestaje być czymś wyjątkowym. Staje się normą.

Następstwem stresu są drażliwość, gniew, nerwowość, lęk, depresja, ciągła huśtawka nastrojów, agresja, nadmierne spożycie kofeiny czy innych używek, zakłócony rytm snu, obniżona jakość pracy i wiele innych symptomów, niejednokrotnie w znacznym stopniu utrudniających codzienne funkcjonowanie. W związku z tym, wiele osób szuka sposobu, by przerwać ten stan nieustannego niepokoju.

Istnieją proste starożytne techniki relaksacyjno-medytacyjne, które nie są wynalazkiem ostatnich dziesięcioleci, ale sprawdzoną praktyką, od niepamiętnych czasów stosowaną przez ludzi poszukujących wewnętrznego spokoju. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak dodać je do swojego życia i odnieść korzyść z ich regularnego stosowania, przyjdź na spotkanie. Nie musisz mieć wcześniejszego przygotowania w zakresie medytacji. Zapraszamy!

W PROGRAMIE:
Relaksacja ciała i umysłu
Technika oddechowa Gauranga
Kirtan – medytacja z mantrą

Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem, wszystkie stacjonarne zajęcia zostają zawieszone do odwołania. O wznowieniu zajęć poinformujemy niezwłocznie. Zapraszamy do spotkań on-line na facebook.com/MedytacjaKrakow/

Uwagi dotyczące zajęć stacjonarnych : Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść. Nie trzeba przynosić stroju na zmianę, wystarczy zwykłe luźne ubranie, takie, aby można było np. swobodnie usiąść po turecku. Do sali medytacyjnej wchodzimy bez obuwia – dobrze jest mieć skarpety. Nie trzeba przynosić mat, poduszek itp. Wstęp nieodpłatny, wolne datki na utrzymanie sali są przyjmowane z wdzięcznością 🙂

KONTAKT:
info@medytacjakrakow.pl
tel. 575 432 607 (Joanna)