Jak medytować?

Poznaj, prezentowaną przez nas, najprostszą z technik medytacji – medytację z dźwiękiem. Nie wymaga ona żadnych wcześniejszych przygotowań ani stosowania skomplikowanych pozycji ciała czy też szczególnych warunków do praktykowania. Medytacja ta, w odróżnieniu od innych technik, pozwoli Ci osiągnąć nie tylko relaks ciała i spokój umysłu, ale również wewnętrzną satysfakcję i radość życia. W trakcie praktycznych spotkań dowiesz się, krok po kroku, jak medytować i dlaczego warto dodać medytację do swojego życia.

Będzie odrobina teorii i sporo praktyki. Techniki medytacji, których się nauczysz, możesz spokojnie zastosować sam w zaciszu własnego domu. Nie są one skomplikowane ani trudne w praktyce. Przyniosą Ci one spokój, radość i relaks. Zapraszamy!

Ze względu na sytuację związaną z koronawirusem, wszystkie stacjonarne zajęcia zostają zawieszone do odwołania.

KIEDY:
Medytacja online facebook.com/MedytacjaKrakow, wtorek godz. 19.00-20.00

Medytacja Kraków stacjonarnie 2022r:
Osoby zainteresowane stacjonarnymi zajęciami z medytacji zapraszamy na medytację Kirtan:

Czwartki – godz. 18:00-19.00, Niedziele – godz. 16:00-17.00
Salka ul. Grzegórzecka 69/13 lub Skwer nad Wisłą za budynkiem ul. Skawińska 14 (dowiedz się gdzie będzie Kirtan: sms/tel. 515 045 120).

Uwagi dotyczące zajęć stacjonarnych : Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść.
Nie trzeba przynosić stroju na zmianę, wystarczy zwykłe luźne ubranie, takie, aby można było np. swobodnie usiąść po turecku. Do sali medytacyjnej wchodzimy bez obuwia – dobrze jest mieć cieplejsze skarpety. Nie trzeba przynosić mat, poduszek itp. Wstęp nieodpłatny, wolne datki na utrzymanie sali są przyjmowane z wdzięcznością 🙂

KONTAKT:
info@medytacjakrakow.pl
tel. 575 432 607 (Joanna)


Wypełnij ankietę, która pomoże nam rozwijać stronę.