Balakhilya das – Poland Tour

Medytacja na co dzień – odkryj spokój w niepewnych czasach

Chcesz uczynić swoje życie szczęśliwszym i spokojniejszym? Oto wydarzenie dla Ciebie!

Medytacja na co dzień wykład Balakhilya das

Weź udział w wyjątkowym wykładzie ze światowym autorytetem w dziedzinie medytacji i nauk wedyjskich. Tylko 4 miasta w całej Polsce!

Zapisz sobie termin 7 maja, by nie przeoczyć tej okazji! Dzięki spotkaniu z naszym gościem specjalnym, Balakhilya das, wzrośnie Twoja samoświadomość oraz pogłębi się zrozumienie medytacji. Odkryjesz prostą metodę na osiągnięcie harmonii w niepewnych czasach!

Nie sztuką jest być spokojnym, gdy w życiu wszystko dobrze się układa. Sztuką jest zachować wewnętrzną równowagę, gdy spotykają nas różne wyzwania.

Spokój jest niewątpliwie siłą, dzięki której możesz przetrwać nawet największe życiowe burze.

medytacja w parku

Medytacja, choć przez niektórych kojarzona jedynie z mnichami żyjącymi w odosobnieniu, jest tak naprawdę dostępna dla każdego z nas, również dla Ciebie! To uniwersalna praktyka, która pomoże Ci odnaleźć równowagę w każdych warunkach i okolicznościach życiowych.

Nauka medytacji

Dzięki medytacji z mantrami, której nauczysz się w trakcie spotkania odzyskasz świeże, pełne spokoju spojrzenie na siebie i świat. Techniki te są na tyle proste, że bez problemu możesz później zastosować je na co dzień samodzielnie w domu.

Balakhilya das praktykuje medytację już od prawie 50 lat. Jego ogromna wiedza, doświadczenie i łatwość przekazu jest źródłem inspiracji dla wielu osób na całym świecie. W trakcie wykładu dogłębnie wyjaśnia i pokazuje zastosowanie starożytnych nauk Wed w naszym współczesnym życiu. Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji!

Nie przegap spotkania! Tylko jeden termin w Krakowie i 4 miasta w całej Polsce!

Wtorek, 7 maja 2024, godz. 18:00, Hotel Europejski ul. Lubicz 5


O wykładowcy

Balakhilya das to uznany autorytet w dziedzinie jogi i medytacji. Od ponad 40 lat podróżuje po całym świecie, prowadząc seminaria, wykłady i indywidualne spotkania, inspirując setki tysięcy ludzi do rozpoczęcia praktyk medytacyjnych.

Przekazywane przez niego nauki sprawdzają się w każdej kulturze i społeczności, ponieważ zawierają ponadczasowe wartości, które pomagają ludziom osiągnąć harmonię i równowagę w życiu.

Balakhilya das opiera swoją wiedzę i doświadczenie na tradycjach wedyjskich sięgających 5000 lat wstecz. Techniki medytacyjne, jak również cała nauka związana z jogą i medytacją, przekazywane są z mistrza na ucznia aż do dnia dzisiejszego przez długą linię nauczycieli znaną jako Brahma Sampradaya.

Wtorek, 7 maja 2024, godz. 18:00, Hotel Europejski ul. Lubicz 5


W programie

  • Wykład Balakhilya das
  • Nauka technik medytacji z mantrami
  • Sesja pytań i odpowiedzi
  • Możliwość zakupu publikacji

Kiedy

Wtorek, 7 maja 2024, godz. 18:00.
Drzwi otwarte godz. 17.30.
Długość całego wydarzenia do ok 3 godzin.

Wykłady Balakhilya das w innych miastach


Gdzie

Hotel Europejski
ul. Lubicz 5 (obok Galerii Krakowskiej)


Ważne

  • Wstęp bezpłatny
  • UWAGA! BARDZO WAŻNE! Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów i rezerwacji, ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność przybycia.
  • Chcesz dostać przypomnienie o wykładzie? Zapisz się tutaj.
  • Wykład w języku angielskim z bezpośrednim tłumaczeniem na język polski
  • Wstęp dla osób powyżej 12 lat.
  • Dla osób uczestniczących w wykładzie istnieje możliwość kontynuacyjnego spotkania z Balakhilya das następnego dnia w godz. popołudniowych (środa 8.05). Szczegóły zostaną przekazane na wykładzie.

Kontakt

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń:
info@medytacjakrakow.pl
tel. 575 432 607