Kontakt


Działamy w samym centrum Krakowa! Znajdź nas na mapie:


Wszystkie spotkania odbywają się:

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz sugestie? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas! Daj nam znać jakie tematy związane z medytacją interesują Cię najbardziej. Możesz w ten sposób zainspirować nas do napisania artykułu! A może byłeś na naszych zajęciach i chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami? Podobało Ci się? Daj nam znać! Masz jakieś uwagi? Napisz. Czekamy na info od Ciebie!


    Wspomóż nas! Każdy grosz się liczy!
    Podoba Ci się to co robimy? Nasze zajęcia z medytacji, zarówno stacjonarne, jak i online, prowadzimy nieodpłatnie! Taka jest starożytna tradycja naszej szkoły. Nie zarabiamy na tym! Przekazujemy tę wiedzę dzieląc się nią z innymi, tak jak ktoś kiedyś podzielił się nią z nami.

    Utrzymujemy się dzięki dobrowolnym datkom zainteresowanych osób. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych darczyńcówserdecznie zapraszamy! Każdy, nawet najmniejszy, dobrowolny datek jest mile widziany i wspomoże naszą działalność! Przekaż dowolną kwotę na poniższe konto.

    Nr konta do wpłat : BNP PARIBAS BANK, nr rach.: 70 1750 0012 0000 0000 4106 3211, tytuł wpłaty „Darowizna na cele statutowe”.


    Lubisz ankiety? Wypełnij anonimową ankietę, zajmie Ci ona dosłownie chwilunię ☕, a nam pomoże rozwijać stronę.