Kontakt

Uwaga ! W związku z epidemią koronawirusa nie prowadzimy żadnych stacjonarnych zajęć aż do odwołania. Zapraszamy do brania udziału w bezpłatnych spotkaniach online, które odbywają się na facebooku. Nie trzeba się na nie zapisywać, wystarczy wejść na fanpage (zajęcia są zazwyczaj w dni powszednie i soboty o godz. 19.00, w niedziele o 12.15, szczegóły na fb).


Dane adresowe:


Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz sugestie? Skorzystaj z poniższego formularza i napisz do nas! Daj nam znać jakie tematy związane z medytacją interesują Cię najbardziej. Jakie są Twoje problemy związane z zagadnieniem medytacji? Możesz w ten sposób zainspirować nas do napisania artykułu! A może byłeś na naszych zajęciach i chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami? Czekamy na info od Ciebie!


    Podoba Ci się to co robimy? Nasze zajęcia z medytacji, zarówno stacjonarne, jak i online, prowadzimy bezpłatnie! Taka jest starożytna tradycja naszej szkoły. Nie zarabiamy na tym! Przekazujemy tę wiedzę dzieląc się nią z innymi, tak jak ktoś kiedyś podzielił się nią z nami. Utrzymujemy się dzięki dobrowolnym datkom zainteresowanych osób. Jeśli chciałbyś dołączyć do grona naszych darczyńców – serdecznie zapraszamy! Każdy, nawet najmniejszy, dobrowolny datek jest mile widziany i wspomoże naszą działalność! 🤗
    Nr konta do wpłat :
    Raiffeisen Bank, nr rach.: 70 1750 0012 0000 0000 4106 3211, tytuł wpłaty : Darowizna