Kimkolwiek jesteś, witaj! Miło, że zainteresowałeś się medytacją! Zapraszamy Cię na naszą stronę i do naszej przestrzeni. Stacjonarnie możesz odwiedzić nas w Studiu Dźwięku Jogi przy ul. Starowiślnej 20/5.

Jeśli zaglądasz tu po raz pierwszy, to pewnie zastanawiasz się kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy grupą przyjaciół. Sami, często od wielu już lat, praktykujemy medytację na co dzień i dzielimy się tą wiedzą z innymi. W Krakowie działamy od kilkunastu lat. Prowadzimy razem Stowarzyszenie Studio Dźwięku Jogi.

Jest to miejsce z tradycjami. Czerpie z nauk i praktyk wielkich nauczycieli jogi i medytacji z linii Brahma Sampradaya, przekazywanych z pokolenia na pokolenie przez mistrzów medytacji.

Dźwięki Jogi czy raczej jogiczne dźwięki (yoga sounds) to inaczej mantry transcendentalne dźwięki. „Man” oznacza „umysł”, „tra” – „wznosić”. Mantry wznoszą nasz umysł ponad materialny wymiar i są ważnym elementem w podążaniu ścieżką duchowego rozwoju.

Stąd też nasza nazwa podkreślająca ważność, nie tyle fizycznych aspektów jogi, co tych niematerialnych.

Sam możesz doświadczyć działania Dźwięków Jogi czyli Mantr. Na organizowanych przez nas warsztatach medytacji odpoczniesz w tych starożytnych pełnych mocy wibracjach i odczujesz nieznany dotąd wewnętrzny spokój i satysfakcję. Wypełni to Twoje pełne obaw i zgryzot serce.

Nauczysz się krok po kroku jak medytować, poznasz proste techniki medytacji, które z powodzeniem będziesz mógł zastosować indywidualnie w domu.

Znajdziesz coś dla ciała, umysłu i ducha. Będziesz mógł uwolnić napięcia blokujące Twoje ciało i rozluźnić się. Uspokoisz umysł i wzniesiesz się ponad problemy, z którymi na co dzień się zmagasz. Ponadto dowiesz się więcej o sobie i o tym, czym jest prawdziwa samorealizacja.

W czasie relaksacji odpoczniesz i zregenerujesz się lepiej niż podczas drzemki. Dowiesz się też jak dodać medytację do swojego życia, tak, by zrównoważyć je we wszystkich aspektach. Być może stanie się ona nawet Twoim stylem życia.

Dzięki medytacji odnajdziesz sens istnienia, poprawisz swoje relacje i wprowadzisz harmonię do swojego świata. Złapiesz dystans, zwolnisz, spojrzysz na siebie – tego często brakuje nam we współczesnym, pełnym zabiegania życiu.

Zapraszamy!!!


Lubisz ankiety? Wypełnij anonimową ankietę, zajmie Ci ona dosłownie chwilunię ☕️, a nam pomoże rozwijać stronę.