Studio Dźwięku Jogi to miejsce z tradycjami. Czerpie z nauk i praktyk wielkich nauczycieli jogi i medytacji z linii Brahma Sampradaya, przekazywanych z pokolenia na pokolenie przez mistrzów medytacji.

Na naszych warsztatach, prowadzonych przez instruktorów od wielu lat praktykujących medytację na co dzień, dowiesz się jak medytować i znajdziesz coś dla ciała, umysłu i ducha. Będziesz mógł poznać przepisy na smaczne i proste wegetariańskie dania, które poprawią Twoje zdrowie. Odpoczniesz i rozluźnisz się w czasie jogicznej relaksacji, która regeneruje lepiej niż drzemka. Pogrążając się w dźwiękach starożytnych mantr doświadczysz nie znanego dotąd wewnętrznego spokoju i satysfakcji, który wypełni Twoje pełne obaw i zgryzot serce. Dowiesz się jak krok po kroku dodać medytację do swojego życia, tak, by zrównoważyć je we wszystkich aspektach.

Dzięki medytacji odnajdziesz sens życia, poprawisz swoje relacje i wprowadzisz harmonię do swojego świata. Złapiesz dystans, zwolnisz, spojrzysz na siebie – tego często brakuje nam we współczesnym, pełnym zabiegania życiu.

Oto zajęcia z medytacji w Krakowie, z których możesz skorzystać:

1. Medytacja od podstaw.
Wprowadzenie do medytacji. Nauka praktycznych i prostych technik medytacji, które możesz zastosować sam w domu.

2. Relaks i medytacja.
Warsztaty relaksacji połączonej z medytacją. Rozluźnisz ciało, oczyścisz umysł, poprawisz swój nastrój.

3. Redukcja stresu poprzez medytację.
Praktyczne zajęcia, dzięki którym zdystansujesz się do codziennych problemów . Uwolnią Cię od stresu, wewnętrznego napięcia, niepokoju, depresji, skumulowanego gniewu. Poczujesz się lżej.

4. Medytacja kirtan – odpocznij w dźwięku mantr.
Praktyka niezwykle przyjemnej i efektywnej techniki medytacji w śpiewie. W obecnych czasach kirtan jest najbardziej polecanym sposobem medytacji. Może być łagodnym śpiewem starożytnych dźwięków jogi lub przybrać formę medytacji, bardzo dynamicznej, podczas której możesz tańczyć.

5. Joga dla każdego.
Rozciągnij i wzmocnij swoje ciało. Uaktywnij przepływ energii. Wzmocnij odporność. Dzięki asanom jogi wyciszysz także umysł i poprawisz swój nastrój.

6. Twórcze malowanie.
Zajęcia, na których możesz wyrazić siebie poprzez poprzez artystyczną pracę i wspólną medytację. Nie musisz mieć zdolności plastycznych.

7. Kaligrafia mantr w sanskrycie.
Kaligrafia ma działanie relaksacyjne, uczy cierpliwości, staranności i pokory. Przy okazji poznajesz starożytne pisma spisane w sanskrycie.

8. Oferta dla firm, organizacji, szkół.
Studio Dźwięku Jogi prowadzi na zlecenie warsztaty redukcji stresu dla pracowników. W celu uzyskania szczegółowych informacji zadzwoń: tel. 575 432 607.

Korzyści z medytacji, które możesz uzyskać korzystając z naszych zajęć:

  • obniżenie poziomu stresu
  • uwolnienie od niepokoju
  • poprawienie koncentracji
  • rozwój kreatywności
  • korzystny wpływ na relacje
  • kształtowanie cierpliwości i wytrwałości
  • autentyczny rozwój duchowy