koncert z medytacją zespołu Mantra

Koncert z medytacją

Nie masz pomysłu co robić w sobotni wieczór (15.10) by dobrze spędzić weekend?
Przyjdź na niezwykły koncert z medytacją w wykonaniu krakowskiego zespołu „Man-tra”.

W czasie koncertu nauczysz się dynamicznej medytacji (możesz ją zastosować potem sam w domu), zrelaksujesz się w luźnej chilloutowej klubowej atmosferze, posłuchasz pięknej muzyki – starożytnych mantr w zarówno dynamicznej, jak i spokojnej, aranżacji. Takich koncertów nie ma na co dzień!

O zespole:

Zespół „Man – Tra”, to grupa przyjaciół, którzy od lat praktykują medytację i znajdując ukojenie w dźwiękach starożytnych mantr, postanowili podzielić się tym wspaniałym darem z innymi.

Nazwa zespołu pochodzi od wyrazu „mantra„. Słowo to składa się z dwóch członów: „man” – o znaczeniu umysł, oraz „tra” – o znaczeniu wznosić. Zatem całe wyrażenie określa wzniesienie umysłu ponad codzienne sprawy i problemy otaczającego świata, do stanu odpoczynku, ukojenia i spokoju.

Co wyróżnia utwory „Man-try”? Jest to rockowa muzyka medytacyjna. Cieszy ucho przyjemnym dźwiękiem i melodyjnym śpiewem. Wzrusza balladowymi momentami. A nade wszystko intryguje tekstami piosenek – mantry i hymny wedyjskie śpiewane są w sanskrycie, starożytnym wedyjskim języku. To właśnie dzięki nim muzyka zespołu nabiera medytacyjnego wymiaru.

Poza tym jest przyjemna i nastrojowa, łatwa do grania i łatwa do śpiewania. Przyjdź na koncert i przekonaj się sam. Pożegnaj pełen trosk materialny świat. Przenieś się, choć na chwilę, do świata pełnego radości. Wspólna medytacja poprawia nastrój i sprawia, że depresja, zły humor czy stres, przestają być oceanem nie do przebycia, a zmieniają się w małą kałużę, którą z łatwością przekroczysz.

Sobota, 15 października 2022, godz. 19:15
Klub Paon
ul. Konfederacka 4

Wstęp wolny, niebiletowany, bez rezerwacji. Zapraszamy!!!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

15 10 2022
Expired!

Czas

19:15
Kategoria