Nie masz pomysłu jak spędzić piątkowy wieczór (20.05) i dobrze zacząć weekend?
Przyjdź na niezwykły koncert z medytacją w wykonaniu krakowskiego zespołu „Man-tra”. Pierwszy koncert po dłuuugiej przerwie (i miejmy nadzieję, nie ostatni ?)

W programie koncert w dynamicznej rockowej aranżacji oraz nauka medytacji z prostymi mantrami.

O zespole:

Zespół „Man – Tra”, to grupa przyjaciół, którzy od lat praktykują medytację i znajdując ukojenie w dźwiękach starożytnych mantr, postanowili podzielić się tym wspaniałym darem z innymi.

Nazwa zespołu pochodzi od wyrazu „mantra„. Słowo to składa się z dwóch członów: „man” – o znaczeniu umysł, oraz „tra” – o znaczeniu wznosić. Zatem całe wyrażenie określa wzniesienie umysłu ponad codzienne sprawy i problemy otaczającego świata, do stanu odpoczynku, ukojenia i spokoju.

Utwory, które gra „Man-tra”, to piękna muzyka medytacyjna. Cieszy ucho przyjemnymi melodiami, uspokaja umysł i satysfakcjonuje serce. Co wyróżnia muzykę „Man-try”? Oryginalne wejścia, melodyjny śpiew, balladowe momenty, instrumentalne solówki. Jest to muzyka uniwersalna, przyjemna i nastrojowa, łatwa do grania, łatwa do śpiewania.

Przyjdź na koncert i przekonaj się sam. Pożegnaj pełen trosk materialny świat. Przenieś się, choć na chwilę, do pełnego radości świata duchowego. Wspólna medytacja poprawia nastrój i sprawia, że depresja, zły humor czy stres, przestają być oceanem nie do przebycia, a zmieniają się w małą kałużę, którą z łatwością przeskoczysz.

Medytację, której nauczysz się w trakcie koncertu, możesz praktykować później samodzielnie w domu.

Piątek, 20 maja 2022, godz. 19:15
Klub Paon
ul. Konfederacka 4

Wstęp wolny niebiletowany, bez rezerwacji. Zapraszamy!!!