W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie stres i niepokój stały się nieodłączną częścią życia, coraz więcej osób poszukuje skutecznych metod na odnalezienie spokoju i wewnętrznej równowagi.

W tym celu sięgamy po różne sposoby i środki. Latem, w poszukiwaniu ulgi, często wybieramy się na urlop. Niestety, wakacje szybko się kończą, a my znów wracamy do codziennych wyzwań i… zastanawiamy się jak przeżyć kolejny poniedziałek…

Jest jednak możliwe by stan poczucia dystansu do problemów utrzymać na dłużej, nie tylko podczas wakacji. Chcesz wiedzieć, jak to zrobić?

Przyjdź na spotkanie i naucz się starożytnej medytacji z mantrami. Dowiedz się, czym są mantry i jak wielka moc tkwi w tej prostej i skutecznej technice. Poznaj powody, dlaczego warto dodać medytację do swojego życia oraz jakie korzyści możesz dzięki temu osiągnąć.

Nie przegap okazji by zadbać o harmonię w swoim życiu i nabrać większego dystansu do niezliczonych problemów, niepokojów i niekontrolowanych emocji. Serdecznie zapraszamy!!

KIEDY i GDZIE:
Wtorek 9.07.2024 godz. 18:00-19:00
Studio Dźwięku Jogi, ul. Starowiślna 20/5

Prosimy o zgłoszenie obecności przez poniższy formularz:

Uwagi dotyczące zajęć:

  • Spotkanie odbywa się w ramach cyklu „Kim jesteś? W stronę samopoznania”.
  • Prosimy o zgłoszenie obecności przez formularz, sms/tel lub mail. Po wysłaniu zgłoszenia przez formularz pojawi się informacja „Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte!”, co oznacza, że zostałeś zapisany. Dzień przed zajęciami przyślemy Ci przypomnienie o spotkaniu.
  • Nie trzeba przynosić stroju na zmianę, wystarczy zwykłe luźne ubranie, takie, aby można było np. swobodnie usiąść po turecku. Nie trzeba również przynosić mat, kocy, poduszek itp.
  • Do sali medytacyjnej wchodzimy bez obuwia – dobrze jest mieć skarpety.
  • Wstęp nieodpłatny, wolne datki na utrzymanie sali przyjmujemy z wdzięcznością.  
  • Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: tel. 575 432 607.