Medytacja z mantrą – odkrywanie swojej prawdziwej tożsamości

Gotowy na letnią przygodę?

Masz już dość zamknięcia w czterech ścianach? Chciałbyś spróbować czegoś nowego? Cieszy Cię lato i chciałbyś spotkać się z innymi, dzieląc się wspólnymi zainteresowaniami? Jeśli ciekawi Cię medytacja – to spotkanie jest dla Ciebie!

Zaniepokojony?

A może właśnie doświadczasz w swoim życiu niepokoju, stresu czy też żyjesz w ciągłym pośpiechu i jesteś zdenerwowany? Wiele osób w obecnych czasach odczuwa lęk, niepewność i różne obawy. Na co dzień żyjemy w nieustannym pędzie i trudno nam wygospodarować chociaż chwilę na przysłowiowe złapanie oddechu.

Walczysz ze stresem?

Na dłuższą metę codzienny stres prowadzi do wielu problemów – zdrowotnych czy też w relacjach. Wielu z nich można by było uniknąć, dodając do swojego życia medytację. Stanowi ona doskonałą odskocznię czy remedium w sytuacji, gdy zmagasz się z codziennym stresem. Jest też doskonałą możliwością i przygodą prowadzącą do dogłębnego samopoznania.

Medytacja z mantrą – co to jest?

Medytacja z mantrą nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań ani stosowania skomplikowanych pozycji ciała czy też szczególnych warunków do praktykowania. W czasie tej medytacji skupiamy swoją uwagę na mantrze, czyli transcendentalnym dźwięku, powtarzając go oraz słuchając. Wyraz „mantra” – dzieli się na 2 sylaby „man” oznaczający „umysł” oraz „tra” – „wznosić”. Mantra jest to więc dźwięk, pełen duchowego potencjału, wznoszący nasz umysł ponad materialny wymiar. Stosujemy mantry przekazywane w linii mistrzów i uczniów zwanej Gaudiya Sampradaya.

Medytacja z mantrą – korzyści

W odróżnieniu od innych technik, medytacja z mantrą pozwoli Ci osiągnąć nie tylko chwilowy relaks ciała i spokój umysłu, ale również trwałą wewnętrzną satysfakcję. Wreszcie odzyskasz radość życia. W trakcie spotkania dowiesz się, krok po kroku, jak medytować i dlaczego warto dodać medytację do swojego życia. W dzisiejszych trudnych czasach da Ci ona spokój, radość i relaks.

Medytacja z mantrą – samodzielna praktyka

Będzie sporo praktyki. Techniki medytacji, których się nauczysz, możesz od razu zastosować sam w zaciszu własnego domu. Nie musisz kończyć skomplikowanych płatnych kursów.

Medytacja ta nie jest trudna. Tysiące osób na całym świecie praktykuje ją na co dzień. Przyjdź koniecznie – nie wiadomo ile wtorków będzie bezdeszczowych ? ☔ i kiedy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia.

Zapraszamy!

KIEDY:
Wtorek 6.07 godz. 18.00
Park Bednarskiego – Podgórze, wejście od ul. Parkowej – po wejściu do parku prosimy kierować się na lewo w stronę polanki.
Spotkanie nieodpłatne!

Uwagi : Prosimy o przyniesienie maty, koca lub czegoś do siedzenia.

KONTAKT:
info@medytacjakrakow.pl
tel. 575 432 607 (Joanna)