Tęsknisz za spotkaniami z ludźmi w realu? Interesuje Cię medytacja i chciałbyś zobaczyć czy to dla Ciebie? A możesz chcesz się po prostu zrelaksować i odpocząć po pracy czy nauce?

Zapraszamy do muzycznej medytacji w plenerze. W miarę ładnej pogody we czwartki o 18:00 i niedziele o 16:00 będziemy na skwerze nad Wisłą, za budynkiem Skawińska 14, przy placu zabaw. Jeśli nie będziesz mógł nas dojrzeć nadstaw ucha ?. Na pewno będziemy słyszalni ???.

Medytacja Kirtan to najbardziej znacząca i szczególnie polecana dla współczesnych czasów metoda medytacji. Oczyszcza nasze serce i umysł z negatywnych emocji. Nic tak szybko i skutecznie nie niweluje złości, gniewu czy zdenerwowania jak chwila wspólnej medytacji. Nie tylko to, wypełnia ona pozytywnymi wibracjami, uspokaja, relaksuje, sprawia, że świat staje się przyjemniejszy.

Starożytne teksty mantr śpiewane są przy akompaniamencie różnych instrumentów (gitara, harmonium) oraz do różnych aranżacji muzycznych. Każdy może wziąć udział w tej prostej, a zarazem przyjemnej i opartej na starożytnej tradycji medytacji. Nie znasz mantr? Nie obawiaj się. Słuchając ich w czasie Kirtanu, jednocześnie się ich uczysz. Zajmie Ci to tylko chwilkę. Medytacja z mantrą jest wytchnieniem dla nas – pełnego stresu i niepokoju współczesnego człowieka. Zapraszamy !

Medytacja Kraków

Czwartki – godz. 18:00
Niedziele – godz. 16:00

Spotykamy się w wakacje gdy nie pada! Skwer nad Wisłą, za budynkiem ul.Skawińska 14, obok placu zabaw. Weź ze sobą matę, koc lub coś do siedzenia.