Live z Balakhilya das
Facebook, 13 lutego, niedziela godz. 11:00 – 12:30.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Codzienne relacje

Relacje z innymi są nieodłączną i ważną częścią życia każdego z nas. Poczynając od przypadkowych krótkotrwałych relacji (np. spotykamy kogoś w czasie podróży w pociągu) po codzienne relacje z naszymi najbliższymi.

Niektóre z nich są nam obojętne, inne zaś mają ogromny wpływ na nasze życiepozytywny bądź negatywny. Jedne są zrównoważone, ciepłe, takie jak byśmy ich pragnęli, inne – niejednokrotnie doprowadzają nas do łez i nerwów.

Czasem może być to spowodowane przez np. cechy innych osób, a czasem może sami jesteśmy przyczyną nieudanych związków.

Co jest ważne w relacjach międzyludzkich

W każdym razie każdy z pewnością szuka i pragnie zaangażować się w pełną ciepła, miłości i zrozumienia relację z drugą osobą.

Czasami np. będąc na spacerze w parku widzimy dwoje staruszków – takie „stare dobre małżeństwo” idące sobie za rączkę. I zaczynamy się zastanawiać, może nawet z nutą zazdrości: „jak oni to zrobili, że już tyle lat są razem i ciągle się kochają?”

Bo przecież wokoło widzimy tyle rozpadających się związków i rozbitych rodzin. Może zdarzyło się to wśród naszych znajomych. A może sami doświadczyliśmy takiej sytuacji…

Tajemnice udanego związku

Jaka jest tajemnica udanych związków? Czy jest możliwe by kochać kogoś i nie chcieć nic od niego? Czym różni się prawdziwa miłość od pożądania?

Dowiedz się więcej na ten temat z wykładu Balakhilya das. Zapraszamy na live na fanpagu w niedzielę 13.02 o 11.00.

Nie byłeś na live? Obejrzyj teraz: facebook.com/MedytacjaKrakow/videos/302582055192699