Chcesz się rozwijać i wznosić swoją świadomość?

Zastanawiasz się nad sensem i celem życia?

Szukasz inspiracji by być lepszą osobą?

A może potrzebujesz bardziej zrozumieć siebie i świat, w którym żyjesz?

Jeśli tak, te warsztaty są dla Ciebie!

Dzięki kolejnym spotkaniom poznasz tajniki medytacji oraz będziesz mógł bardziej świadomie dokonywać wyborów w swoim życiu. Być może poprawią się Twoje relacje i będziesz lepiej radzić sobie z emocjami. Zrozumiesz, że można je kontrolować i nimi zarządzać. Staniesz się bardziej świadomą osobą i zyskasz narzędzia, by zmienić swoje życie na lepsze. To czy je wykorzystasz, zależy tylko od Ciebie.

Wiedza przekazywana na spotkaniach oparta jest na starożytnym systemie wedyjskim. Prawdy dotyczące naszej świadomości są ponadczasowe i nawet dzisiaj mogą pomóc rozwijać oraz kształtować nasz system wartości. Wspierane prostymi technikami medytacji stanowią klucz do harmonijnego życia we współczesnych czasach. Są remedium na problemy takie jak stres, załamanie nerwowe, brak celu życia etc.

Zapraszamy na spotkania!

Każde zajęcia stanowić będą odrębną całość. Możesz dołączyć w dowolnym momencie.

Temat najbliższego spotkania: „ABC dobrych relacji i udanych związków”

Wtorek 16.04.2024, godz.18:00-19:00
Studio Dźwięku Jogi, ul. Starowślna 20/5

To spotkanie już się odbyło. Jeśli jesteś zainteresowany przyszłymi zajęciami, możesz zgłosić chęć udziału przez poniższy formularz.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Kliknij w przycisk poniżej, aby przejść do formularza i zapisać się na spotkanie.

Uwagi dotyczące zajęć:

  • Prosimy o zgłoszenie obecności przez formularz, sms/tel lub mail. Po wysłaniu zgłoszenia przez formularz pojawi się informacja „Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przyjęte!”, co oznacza, że zostałeś zapisany. Dzień przed zajęciami przyślemy Ci przypomnienie o spotkaniu. Dopóki formularz jest dostępny istnieje możliwość zapisu.
  • Nie trzeba przynosić stroju na zmianę, wystarczy zwykłe luźne ubranie, takie, aby można było np. swobodnie usiąść po turecku. Nie trzeba również przynosić mat, kocy, poduszek itp.
  • Do sali medytacyjnej wchodzimy bez obuwia – dobrze jest mieć skarpety.
  • Wstęp nieodpłatny, wolne datki na utrzymanie sali przyjmujemy z wdzięcznością. Pomagają nam one w utrzymaniu sali.  
  • Masz dodatkowe pytania? zadzwoń: tel. 575 432 607.