UWAGA!!! Już wkrótce w Krakowie!!

Koncert charytatywny „Atmasfera dla pokoju w Ukrainie / Pray for peace in Ukraine”

Niepowtarzalny, niezwykle poruszający i dotykający serca charytatywny koncert ukraińskiej grupy ATMASFERA – Indie Yoga Music Band, finalistów drugiej edycji Must Be the Music.

3 kwietnia (niedziela) godz. 19:00 Klub Gwarek, ul. Reymonta 17.

Muzyka zespołu Atmasfera to starożytne pieśni oraz mantry. Ich piękne głosy doskonale harmonizują z niecodziennymi instrumentami używanymi w trakcie koncertu (flet, harmonium, harfy, djembe, ksylofon czy buzuki). Być może nigdy nawet nie słyszałeś ich zaskakującego brzmienia.

Całość sprawia, że koncert na długo pozostaje w pamięci. Nie jest to zwykła muzyka, którą można usłyszeć na popularnych koncertach.

Wyjątkowa aranżacja sprawia, że uczestnicy chętnie biorą aktywny udział w koncercie, a po nim, poza niezapomnianymi wrażeniami, odczuwają radość i spokój w sercu. Chcesz tego doświadczyć? Przyjdź na koncert.

Zaznacz sobie datę koncertu (3.04) w kalendarzu, gdyż zespół nieczęsto gości w Krakowie i tym razem będzie to również tylko jedno spotkanie.

Co mówią członkowie zespołu:

„Ten koncert i cały dochód z niego, chcemy zadedykować naszym rodakom, zarówno tym, którzy byli zmuszeni pozostać na polu walki, jak i tym przebywającym w Polsce, by mogli, choć na chwilę odetchnąć, nabrać siły wewnętrznej i zanurzyć się w łagodnych kojących serce dźwiękach jogi – mantrach.

Dedykujemy go również Wam, drodzy bracia Polacy, w podziękowaniu za to ogromne wsparcie i solidarność sąsiedzką, przekraczającą granice.”

Koncert, na którym nie może Ciebie zabraknąć!

3 kwietnia (niedziela) godz. 19:00 Klub Gwarek, ul. Reymonta 17.

Wstęp wolny

Zachęcamy również do wsparcia finansowego Ukrainy pod adresem:

https://zrzutka.pl/ahecn9

Zbiórkę koordynuje zespół ATMASFERA

W tej trudnej sytuacji, gdy zmagamy się ze strachem, cierpieniem i niepewnością jutra, połączmy się, niech muzyka poprowadzi nas przez ten trudny czas, będzie bezpieczną platformą, przestrzenią do złapania oddechu i odskocznią od nawału negatywnych informacji. Spotkajmy się, bądźmy na chwilę razem, zanurzmy się wspólnie w tych kojących duszę dźwiękach mantr, niech będzie to promyk światła, który przebije ciemność toczącej się tragedii.