Live z Balakhilya das.
Facebook, 17 kwietnia, niedziela godz. 12:00 – 13:30.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Kim jestem? Może nigdy nie zadałeś sobie tego pytania. A może wydaje ci się, że już to wiesz…

Bądź sobą!

Sobą, czyli… kim? Kim ja tak na prawdę jestem?

Jestem kobietą, blondynką, jestem wysoka i szczupła… Jestem Polką. Jestem sekretarką. Jestem mężczyzną, jestem niski, otyły, jestem brunetem… Jestem Amerykaninem. Jestem informatykiem.

Ale czy to na pewno ja?

Patrzysz w lustro i utożsamiasz się z tym, co widzisz…

Ale może coś Ci nie gra…

Hmm, a może jestem moimi uczuciami, emocjami, talentami, aspiracjami? Czy ja, to tendencje, pragnienia, mój zawód i pozycja społeczna? Czy ja i moje ciało lub umysł to to samo?

Czy może jednak jestem kimś więcej, niż to co widzę w lustrze? Kimś więcej niż to, jak postrzegają mnie inni przez pryzmat mojej pracy, rodziny i zajęć które wykonuję na co dzień?

Jeśli wydaje Ci się, że nie jesteś fizycznym ciałem, materią, kombinacją związków chemicznych opatrzonych taką czy inną naklejką, czy emocjami i odczuciami, koniecznie dołącz do niedzielnego live. Może okazać się, że masz rację…

Zajrzyj też na live jeśli chcesz dowiedzieć się kim jesteś i co to znaczy być sobą !

A jeśli wiesz już kim jesteś, to również się podłącz, bo może okazać się, że mimo wszystko masz błędne przekonania. A nie ma nic gorszego niż żyć i podejmować decyzje będąc w iluzji.

Posłuchaj wykładu Balakhilya das. Zdobądź głęboką i oświecającą wiedzę na temat tego kim jesteś. Ta mądrość to prawdziwe objawienie. Serdecznie zapraszamy!

Facebook, 17 kwietnia, niedziela godz. 12:00 – 13:30.

Nie byłeś na live? Obejrzyj teraz: facebook.com/MedytacjaKrakow/videos/1017226815856216