Live z Balakhilya das – Serce jogi. Do czego dążą najwięksi jogini?

21 czerwca, niedziela, godz. 13.00-14.30

Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow/

Wiele osób myśląc o jodze wyobraża sobie osobę wykonującą ćwiczenia fizyczne lub siedzącą w głębokiej medytacji. Istnieje jednak jeszcze inny wymiar procesu jogi, który sprawia, że nasze codzienne życie nabiera innego wymiaru.

Od dawien dawna poważni jogini podejmowali przeróżne praktyki, których celem było odkrycie samego siebie, dotarcie do swojej esencji. Robili to nie tylko dla osiągnięcia własnego sukcesu, ale także po to, aby pomóc innym ludziom uwolnić się od cierpienia wynikającego z nierozumienia swojej duchowej natury.

Człowiek jest istotą myślącą, obdarzoną mocą dociekania, odkrywania sensu i celowości życia, odkrywania swojego miejsca w świecie, przeniknięcia tajemnicy życia. Ścieżka jogi to nie tylko ogrom wiedzy, mądrości, ale także zbiór cudownych praktyk, które sprawiają, iż te egzystencjalne dociekania przynoszą wymierne owoce.

Pośród różnych ścieżek jogi, ich królową i ostatecznym celem jest Bhakti. Jest ona nazywana sercem jogi. Niewiele ludzie jednak wie czym jest Bhakti joga.

Dowiedz się, co jest prawdziwym celem wszystkich procesów jogi i do czego dążą najwięksi jogini.

Zapraszamy na LIVE  z Balakhilya das, uznanym w świecie nauczycielem jogi i medytacji! Poznaj starożytną mądrość Wed. Oświeć swoje życie.

Obejrzyj teraz: www.facebook.com/MedytacjaKrakow/posts/2748169562135383