Live z Balakhilya das.
Facebook, 14 listopada, niedziela godz. 11:15 – 12:45.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Kiedy dzień przemienia się w noc, gdy zmieniają się pory roku, kiedy nasze ciało się starzeje i zmieniają się ludzie wokół, dostrzegamy, że wszystko w tym świecie przemija. To co było wczoraj już nigdy się nie powtórzy. To, co będzie jutro za chwilę stanie się wspomnieniem.

Wszystko jest tymczasowe, dane nam tylko na chwilę i chociaż wszystkie dobre rzeczy chcielibyśmy zatrzymać na zawsze – nie możemy tego zrobić. Czas zabiera wszystko, i to co dobre i to co złe.

Nic nie stoi w miejscu, wszystko płynie jak rwąca rzeka. Przemijanie to naturalna kolej rzeczy – aczkolwiek bolesna… Tak bardzo cierpimy tracąc, bo przywiązujemy się do tego co mamy. Choć mamy coś tylko przez chwilę.

Jak złapać dystans do tej przemijającej natury materialnego świata? Jak wznieść się ponad czas, ponad tymczasowość, która dla nas – wiecznych żywych istot jest taka nienaturalna?

Zrozumienie swojej prawdziwej, wiecznej natury zanurzonej w tymczasowym świecie przynosi nam ulgę i wyzwala z cierpienia. Zrealizowanie tego kim jesteśmy i dlaczego utknęliśmy w tym pełnym nieszczęść padole oraz jak się stad wydostać jest prawdziwym rozwiązaniem naszej beznadziejnej sytuacji.

Mądrość wedyjska daje nam w rzeczywistości doskonałe remedium na cierpienie związane z przemijaniem. Posłuchaj live’a i dowiedz się więcej jak znaleźć schronienie w tym co wieczne i nieprzemijające.

Nie byłeś na live? Obejrzyj teraz: facebook.com/medytacja/videos/316662723299465