Live z Balakhilya das.
Facebook, 9.06.2022, czwartek godz. 19:00 – 20.30 <- Uwaga! nowy termin
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Reinkarnacja – kontrowersyjny temat

Reinkarnacja to temat, który interesuje i nurtuje wiele osób. Temat kontrowersyjny i tajemniczy. Jedni wierzą, inni nie wierzą… Wokół krąży wiele opinii, spekulacji, historii prawdziwych, ale i wiele mitów czy zmyślonych opowieści.

Reinkarnacja – co oznacza

Samo słowo „reinkarnacja” pochodzi od „re” – ponowny, „in” – „w” oraz „carnal” – „ciało i krew” i oznacza ponowne przyjęcie materialnego ciała składającego się z „ciała i krwi”.

Aby dobrze zrozumieć temat reinkarnacji trzeba wcześniej dowiedzieć się kim jest ten, kto reinkarnuje. Innymi słowy, kim jestem. Kim jestem w swojej esencji. Dotyczy to mnie – jako osoby, jaźni, duszy. Gdyż to jaźń czy dusza podlega reinkarnacji. Dostaje kolejne fizyczne ciała. Ja – osoba, dusza, jaźń jestem w kole narodzin i śmierci, podlegam reinkarnacji, czyli ponownie i ponownie przyjmuję kolejne materialne ciała.

Reinkarnacja – wierzyć czy nie wierzyć

Reinkarnacja nie jest kwestią wiary. To nie jest tak, że osoba, która nie wierzy w reinkarnację nie podlega jej. Reinkarnacja jest prawem natury. Wierzysz czy nie – masz z tym do czynienia. To trochę podobnie jak z ogniem – czy wierzysz czy nie wierzysz, że ognień parzy i tak się oparzysz wkładając rękę do ognia. Twoja niewiedza nie eliminuje tego problemu.

Reinkarnacja – temat rzeka

Z reinkarnacją związanych jest wiele zagadnień – przyczyny reinkarnacji, tego czy jest pożądana czy nie, jak przerwać koło narodzin i śmierci i in. Z pewnością brakłoby nam miejsca opisując je wszystkie.

Po więcej informacji zapraszamy więc na wykład Balakhilya das, światowego autorytetu w dziedzinie nauk wedyjskich i praktyki medytacji. Dowiedz się co jest prawdą, a co czyimś domysłem. Dowiedz się na czym polega reinkarnacja i jak ją zatrzymać. Serdecznie zapraszamy! 

Facebook, 9 czerwca, czwartek, godz. 19:00 – 20:30.

***

Nie byłeś na live? Obejrzyj teraz: facebook.com/MedytacjaKrakow/videos/1206156183543649