Live z Balakhilya das – OSIĄGNIĘCIA, KTÓRE NIGDY NIE TRACĄ SWOJEJ WARTOŚCI
11 lipca, niedziela godz. 12:15 – 13:45.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow

Przez całe życie staramy się osiągnąć tak wiele. Zdobyć dobre wykształcenie, jak najlepsze stanowisko w pracy, realizować cele osobiste, firmowe, zdobyć wspaniałego partnera i założyć idealną rodzinę.

Definicja sukcesu dla każdego może być trochę inna – czy są to pieniądze, posiadłości, sława, pozycja społeczna, szacunek czy władza. Ogólnie rzecz biorąc jest to zdobycie czegoś uznawanego za rzadkie, wartościowe, cenne. Dla jednych będą to rzeczy postrzegane przez innych jako nieznaczne, dla innych osiągnięcia „światowego” rozmiaruSukces może być też związany z jakimś pojedynczym wydarzeniem (np. zdobycie prawa jazdy, drużynowa wygrana) czy też postrzegany jako suma działań danej osoby (sukces życiowy). 

Cokolwiek jednak by to nie było, prędzej czy później przemija i staje się wspomnieniem.

Są jednak takie osiągnięcia, które nigdy nie tracą na wartości. I są to osiągnięcia na platformie duchowej. Choć w pogoni za tymczasowym sukcesem mogą wydawać się nam mało istotne, to jednak w dłuższej perspektywie czasu zyskują na wartości. Czym jest sukces w życiu duchowym, jak można go osiągnąć i dlaczego jest ważny?

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Balakhilya das!

Obejrzyj teraz: facebook.com/medytacja/videos/832929117662689