Live z Balakhilya das – Załamanie nerwowe. Początek duchowej podróży.

Niedziela 8 listopada, godz. 12.00 – 13.30

Bezpłatne wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow

Gdy nie ma nadziei…

Czasami czujemy, że świat nagle wali się nam na głowę, jesteśmy w potrzasku, w sytuacji pozornie bez wyjścia. Czujemy bezsilność, brak nadziei, brak perspektyw na lepsze jutro.

Wydaje nam się, że to już koniec i że nie ma drogi wyjścia z tej matni. Nasz umysł podsyła nam same czarne myśli i nie widzimy ani promyczka nadziei.

Ekstremalne doświadczenie

Prawdopodobnie każdemu z nas zdarzyło się doświadczyć jakiejś formy załamania nerwowego. To jedno z najbardziej ekstremalnych doświadczeń emocjonalnych w tym świecie. Rozwiązaniem nie jest alkohol ani narkotyki.

Załamanie nerwowe bramą do duchowej realizacji

Załamanie nerwowe niekoniecznie może być złym doświadczeniem. W takim właśnie stanie, często zadajemy sobie pytania o głębszy sens naszego życia i możemy zejść głębiej w naszych przemyśleniach i realizacjach. Doświadczamy braku schronienia oraz jego tymczasowości i ulotności. Zaczynamy zastanawiać się gdzie znaleźć prawdziwe oparcie oraz sens życia. Jeśli szczerze zwrócimy się w stronę duchowości, załamanie nerwowe może stać się drzwiami do duchowego rozwoju – początkiem naszej duchowej podróży. Czego serdecznie Wam w tych trudnych chwilach życzymy!

Po więcej informacji zapraszamy na live! Spotkanie jest bezpłatne, bez zapisów.

Obejrzyj teraz : https://www.facebook.com/MedytacjaKrakow/videos/655390925086535