Live z Balakhilya das
Facebook, 19 września, niedziela godz. 12:15 – 13:45.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Jakie wiedziesz życie – proste czy skomplikowane?

Gdy dobrze się przyjrzymy naszym życiom, to okazuje się, że czasami żyjemy według dewizy „po co łatwiej, jak można trudniej”.

Zmagamy się z rożnymi sytuacjami. Komplikujemy je szukając właściwego rozwiązania.

Angażujemy innych oraz różne zasoby by wybrnąć z sytuacji, która wydaje nam się bez wyjścia.

Po czym okazuje się, że jednak można było to zrobić inaczej – prościej.

Jak żyje jogin?

„Proste życie – wzniosłe myślenie” – to motto życiowe joginów.

Jogin nie koncentruje się na życiowych problemach. Nie znaczy to też, że od nich ucieka. Poświęca im tyle czasu i uwagi ile jest to konieczne i stara się ich nie roztrząsać wciąż i od nowa na prawo i lewo. Rozumie, że w tym świecie problemy zawsze były, są i będą. Choćbyś za wszelką cenę starał się ich uniknąć, one przyjdą. Ale jogin ma inne źródło schronienia i szczęścia – i na nim polega.

Jak kwiat lotosu

Jest takie powiedzenie, że kwiat lotosu rozkwita ponad powierzchnią wody nietknięty przez jej nieczystości. Podobnie, poprzez medytację, każdy może żyć w tym świecie nietknięty przez jego niepokoje.

Jeśli nawet pojawiają się skomplikowane sytuacje i trudne wybory życiowe, dzięki mądrości jogi Ty również możesz doskonale wiedzieć, jak sobie z nimi poradzić. Wiedza ta daje nam zupełnie inne spojrzenie i perspektywę na życie.

A wtedy życie – jak się okazuje – wcale nie musi byś trudne.

Dołącz do live z Balakhilya das i dowiedz się jak żyje jogin! Naucz się jak możesz uczynić swoje życie prostszym zgodnie z zasadą „Proste życie, wzniosłe myślenie”.

Obejrzyj teraz: facebook.com/medytacja/videos/552938219319660