Live z Balakhilya das
Facebook, 12 września, niedziela godz. 12:15 – 13:45.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Z pewnością nie raz znalazłeś się w stresującej sytuacji.

Objawy stresu

Przyspieszone bicie serca, obawa, niepokój, uczucie gorąca, objadanie się lub głodzenie, ścisk żołądka, bezsenność. Pewnie to znasz.

Skutki stresu

I tak codziennie. Aż w końcu pojawiają się wrzody żołądka, nadciśnienie, cukrzyca, problemy z krążeniem i inne. Myślisz – „Skąd się to wzięło?” Cóż, przewlekły stres jest wg badań medycznych podstawową przyczyną ponad 60% wszystkich chorób i dolegliwości.

77% ludzi mówi, że na co dzień doświadcza stresu, który wpływa na ich zdrowie fizyczne. 73% odczuwa stres, który odbija się na ich zdrowiu psychicznym. Około 33% ludzi odczuwa w życiu ekstremalny stres, a 32% twierdzi, że z powodu stresu miało myśli samobójcze.

W dzisiejszych czasach nasilony stres jest nieodłącznym towarzyszem naszego życia. Obciąża zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Jak radzić sobie ze stresem?

Najlepiej jest nie dopuszczać do kumulowania się stresu, a tym samym nadmiaru hormonów stresu – kortyzolu i adrenaliny. Ale jak to zrobić?

Z pomocą przychodzi łagodna medytacja.

Dzięki niej możesz być dużo bardziej odpornym na sytuacje stresowe. A także zyskasz sposób by głęboko się zrelaksować, co pomoże Ci uwolnić codzienne napięcie.

Oprócz tego wiedza o tym jak funkcjonuje ten świat, w który wbudowane są zarówno szczęście jak i nieszczęście pomoże Ci zachować większy spokój i nie ulegać silnym emocjom w obliczu różnych zdarzeń.

Odkryj proces medytacji, dzięki któremu zyskasz schronienie nawet pośród szalejącego cyklonu.

Zapraszamy na kolejny live z Balakhilya das!

Obejrzyj teraz : facebook.com/medytacja/videos/1023749575103245