Live z Balakhilya das – „Powody, dla których warto medytować”
Facebook, 23 stycznia, niedziela godz. 11:15 – 12:45.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Codzienne życie

Pośpiech, stres, frustracja, rozkojarzenie, powierzchowne relacje, brak celu w życiu. Czy doświadczyłeś kiedykolwiek którejś z tych rzeczy?

Złapani w codzienny wir wydarzeń, żyjąc w szybkim tempie, często doświadczamy niepokoju i niezadowolenia ze swojego życia.

Przekłada się to również na dolegliwości – zarówno fizyczne jak i psychiczne. Podupada nasze zdrowie, a i też często relacje z innymi. Kręcimy się wkoło i chcielibyśmy wyjść poza ten zaklęty krąg codzienności, ale nie bardzo mamy czas, siłę i wiedzę co z tym począć.

Zacznij medytować

Z pomocą przychodzi tu medytacja. Po prostu dodaj ją do swojego życia (jeśli nie wiesz jak zajrzyj tu).

Regularna praktyka medytacji z mantrą wznosi nasz umysł ponad codzienność, do wymiaru duchowości i spokoju. Daje wewnętrzne poczucie spełnienia i szczęścia. Sprawia, że lepiej znosisz codzienne kłopoty.

Jest jak chwila oddechu w kwitnącej, zielonej i pełnej chłodnej odświeżającej wody, oazie na pustyni. Jest przyjemną odmianą i źródłem życia po uciążliwej wędrówce w gorących piaskach szarej rzeczywistości.

Prowadzi do samorealizacji – odkrycia i zrozumienia siebie, swojej natury, swojej roli, życia w zgodzie ze swoimi prawdziwymi potrzebami i pragnieniami.

Medytacja dobroczynnie wpływa na wiele aspektów naszego życia. Jeśli chcesz wiedzieć co medytacja może zmienić w Twoim życiu, zajrzyj na live z Balakhilya das na fanpagu w niedzielę o 11.15.

Nie byłeś na live? Obejrzyj teraz: facebook.com/MedytacjaKrakow/videos/291499512865607