Live z Balakhilya das – „Jeśli boisz się samotności”
Facebook, 17 października, niedziela godz. 12:15 – 13:45.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Jak radzić sobie z lękiem?

Wewnętrzny niepokój i lęk są w ostatnich latach jednymi z najczęstszych problemów z jakimi ludzie udają się do psychologów.

Jesteśmy wystawieni na tak wiele bodźców i stresów, nic więc dziwnego, że czasami nasza psychika nie nadąża za tym wszystkim i pojawia się lęk.

Wewnętrzny niepokój

Obawiamy się tak wielu rzeczy. Boimy się na przykład, że nie dostaniemy tego czego chcemy. Boimy się, że nasze wysiłki w próbach zdobycia tego, co chcemy będą udaremniane. Gdy już coś osiągniemy boimy się, że to stracimy. Albo, że to nie do końca jest to to o co nam chodziło. A kiedy tracimy coś cennego, nad czym ciężko pracowaliśmy – popadamy w depresję.

W codziennym życiu każdy może przełożyć sobie to na „swój strach” – utrata pracy, zdrowia, kłopoty w relacjach, nie podołanie jakiemuś wyzwaniu w życiu, może to, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, piękni, inteligentni, że ktoś odrzuci naszą miłość czy przyjaźń, że biznes nam się zawali itd.

Lęk i niepokój – rozwiązanie

Czy istnieje więc jakieś rozwiązanie? Jak pokonać lęk i niepokój? Nie jesteśmy przecież skazani na wieczny niepokój. Możemy działać tak, aby zapewnić sobie dobrą i spokojną przyszłość. Możemy żyć w taki sposób, abyśmy nie musieli ciągle obawiać się czegokolwiek. Jak to zrobić? Obejrzyj live i dowiedz się więcej.

Zapraszamy na wykład Balakhilya das!

Nie byłeś na live? Obejrzyj teraz : https://www.facebook.com/medytacja/videos/572369960764036