Live z Balakhilya das – „Jeśli boisz się samotności”
Facebook, 10 października, niedziela godz. 12:15 – 13:45.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Samotny bo sam

Jeśli nie masz kogoś, kogo mógłbyś pokochać, prawdopodobnie towarzyszy Ci uczucie samotności. Zwykle odczuwamy je, gdy brak nam bliskich, przyjaciół, rodziny czy znajomych. Ale nie jest to jedyna okoliczność.

Samotny w tłumie

Czy czasem też tak masz, że czujesz się samotny, nawet w tłumie ludzi, na koncercie czy na najlepszej imprezie w mieście? Jesteś z tyloma osobami, może nawet ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi. A mimo wszystko gdzieś głęboko w środku nadal czujesz się samotny?

Możesz czuć : „moje relacje są powierzchowne i tymczasowe, tak naprawdę jestem sam„.

Nawet jeśli masz kogoś, o kim mówisz, że go kochasz – nadal możesz być samotny.

Samotni celebryci

Jeśli nie widzisz tego na swoim przykładzie, to pewnie słyszałeś o osobach znanych i sławnych, którzy obracają się w wielu kręgach towarzyskich i mają wokół siebie mnóstwo ludzi. Są oni nadal bardzo samotni. Czasem z tego powodu piją lub biorą narkotyki.

Czy jogini też są samotni?

Na przeciwnym biegunie są jogini, którzy nawet żyjąc w pustelniach, jaskiniach, na totalnym pustkowiu, w znacznym oddaleniu od innych, zupełnie nie czują się samotni.

Jak oni to robią? Co takiego mają, czego nam brakuje? Co jest ich sekretem i jak to osiągnąć? Jeśli obawiasz się samotności lub zbytnio Ci ona doskwiera – zapraszamy na wykład Balakhilya das!

Obejrzyj teraz: facebook.com/medytacja/videos/983967085501242