Live z Balakhilya das
1 sierpnia, niedziela godz. 12:15 – 13:45.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Pszczoła czy mucha?

Co widzisz w innych ludziach – ich wady czy zalety? Czy twój umysł jest typem pszczoły, która zawsze i wszędzie szuka kwiatów i nektaru – czyli pozytywnych cech w innych? Czy też jest jak mucha, która zawsze lgnie do tego co nieczyste i zepsute, czyli wiecznie szuka w innych wad?

Relacje z innymi

Zastanów się jak postrzegasz inne osoby, gdyż w dużej mierze może to rzutować na Twoje relacje z innymi (i również to jak inni traktują Ciebie). Czy myślisz, że każdy próbuje Cię wykorzystać, czy doceniasz to, że ktoś zwrócił się do Ciebie z prośbą o pomoc? Czy od razu doszukujesz się w innych złych intencji i zamiarów czy raczej dostrzegasz, że np. ktoś mógł popełnić błąd?

Sukces i wyścig szczurów

W dzisiejszych czasach w pogoni za tym co jest powszechnie postrzegane jako „sukces” w wielu firmach istnieją sprzyjające warunki ku temu by pracownicy konkurowali między sobą w niezdrowy sposób, co często prowadzi do patologii i tzw. „wyścigu szczurów”. Ostatecznie efektem jest frustracja, wypalenie, wzajemne oskarżenia i wrogość.

Łatwiej być muchą

Stare przysłowia, jak „nie czyń drugiemu, co Tobie nie miłe” idą w zapomnienie. Łatwiej jest przylgnąć do widzenia złych cech w innych, a przedstawiania siebie w korzystnym świetle, niż np. wyrażenia uznania.

Dzieci słyszą i widzą

Takie postrzeganie, postawę życiową, świadomie lub też nie, przekazujemy swoim dzieciom. I one kopiują to później w szkole i potem w dorosłym życiu…

Wady i zalety

W każdym człowieku można znaleźć jakieś zalety jak i wady. Warto jednak zobaczyć jakie mamy tendencje i dowiedzieć się w jaki sposób zmienić swój umysł z muchy w pszczółkę. Chcesz zgłębić temat? Zajrzyj na live z Balakhilya das!

Nie widziałeś? Obejrzyj teraz: facebook.com/MedytacjaKrakow/videos/985685098930931