Medytacja dla dociekliwych

Interesują Cię techniki medytacji? Chciałbyś dowiedzieć się coś więcej? Nie tylko jak medytować, ale też dlaczego warto dodać medytację do swojego życia i jak to zrobić w kilku prostych krokach?

Na swojej drodze spotykamy wielu ludzi zajmujących się duchowością. Jak odnaleźć prawdziwy autorytet, jak sprawdzić taką osobę i nie utknąć w świecie oszustów? Przyjdź i posłuchaj.

Jest wiele ścieżek jogi. Dowiedz się jaka jest między nimi różnica i gdzie Cię zaprowadzą? Co jest najważniejszym celem życia i jak go nie zmarnować?

Odkryj starożytny system medytacji – Bhakti Jogę

Zapisz się na warsztaty Bhakti Jogi, starożytnego systemu medytacji. Bhakti Joga nie jest może najpopularniejszym systemem we współczesnych czasach. Nie stoi się tu na głowie, ani nie zaplata w obwarzanka. Daje jednak odpowiedź na pytanie, które każdy z nas sobie zadaje – jak mogę być szczęśliwy? Pozwala zrozumieć kim jesteśmy, jaka jest nasza funkcja w tym świecie, co jest celem życia i jak skutecznie radzić sobie z problemami osobistymi i społecznymi współczesnego świata.

Naucz się medytacji

W czasie kursu poznasz proste techniki medytacji indywidualnej i grupowej, najbardziej polecane dla obecnych czasów. Już po pierwszym spotkaniu będziesz mógł zastosować je samodzielnie w domu.

Dla kogo

Zapraszamy zarówno osoby dla których będzie to pierwszy kontakt z medytacją, jak i uczestników naszych dotychczasowych zajęć.

Gdzie i Kiedy

Warsztaty będą składały się z 4 spotkań, co dwa tygodnie (9.01, 23.01, 13.02, 27.02).

Pierwsze spotkanie odbędzie się:
Wtorek 9.01.2023, godz. 18.00-19.00
Studio Dźwięku Jogi, ul. Starowiślna 20/5

Konieczne zapisy ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Zapisując się na warsztaty wyrażasz chęć udziału we wszystkich 4 spotkaniach.

Każde kolejne spotkanie jest poszerzeniem poprzedniego, dlatego nie ma możliwości dołączenia później w trakcie trwania kursu.
Kliknij w poniższy link i zapisz się na warsztaty.

Spotkania są nieodpłatne. Możesz wspomóc naszą działalność dobrowolnym datkiem. Dziękujemy!

Więcej informacji:

mail : info@medytacjakrakow.pl

tel.: 575 432 607