Być może spędzasz Walentynki w ciekawy sposób. Być może nie przejmujesz się nimi w ogóle. A być może kojarzą Ci się z obowiązkową wizytą w zatłoczonej kawiarni, gdzie pośród gwaru i hałasu, od którego później będzie Cię bolała głowa, siedzisz ze stygnącą kawą w ręce i nudzisz się.

Rozglądasz się za czymś ciekawym samotnie lub może jesteś z ukochaną osobą, ale w takim tłoku trudno Wam nawet słyszeć siebie nawzajem. Nie mówiąc już o jakimś romantycznym wieczorze. W zasadzie to może chciałbyś już jak najszybciej wrócić do domu. I mieć to już za sobą. Znasz to uczucie?

Spędź więc ten wieczór inaczej.

Przyjdź na medytację! 

Na pewno nie będziesz się nudzić.

❤️ Poznasz proste techniki starożytnej medytacji, dzięki którym Twoje uczucia nabiorą prawdziwej głębi.

Medytacja ta wniesie w Twoje życie spokój, wewnętrzną radość i zdolność wybaczania.

Zrelaksujesz się w miłym towarzystwie i odpoczniesz w kojących dźwiękach starożytnych jogicznych mantr.

A na koniec dostaniesz prezent – 10 sekretnych zasad udanych relacji na podstawie starożytnych pism jogi. Dzięki nim Twoje związki wzniosą się na inny poziom. Będziesz w stanie tworzyć bardziej harmonijne i pełne zrozumienia relacje. Dzięki tym bezcennym radom, zobaczysz, w którym miejscu jesteś i jak wiele możesz jeszcze zmienić dążąc do doskonałości.

Możesz przyjść sam lub z kimś – jak chcesz.

Wstęp wolny, bez wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść.

Czekamy na Ciebie!

To wydarzenie już się odbyło
Studio Dźwięku Jogi, ul. Starowiślna 20/5

.

Będzie nam miło i łatwiej organizacyjnie, jeśli zechcesz dać nam znać, że przyjdziesz. Możesz to uczynić klikając w poniższy przycisk i zapisując się przez prosty formularz: