Live z Balakhilya das – „Wewnętrzna pustka i konsumpcjonizm bez granic
2 maja, niedziela godz. 12:15 – 13:45.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Czego szukasz?

Czy znasz to uczucie gdy idziesz do sklepu, może do jakiejś galerii, choć w sumie nic akurat nie potrzebujesz? A może co trochę zaglądasz do lodówki, choć w sumie nie jesteś głodny? Lub przeszukujesz strony internetowe by zamówić kolejną zbędną rzecz?

Możesz mieć tak wiele rzeczy

Stworzyliśmy sobie świat, w którym tak wiele materialnych dóbr można kupić. Wystarczy kliknąć, albo sięgnąć po katalog i zamówić wszystko na co tylko mamy ochotę. Począwszy od chipsów o smaku pepsi, przez toster z radiem lub – jak kto woli – radio z tosterem, czy składany fortepian, buty z GPSem, a nawet różdżkę Harrego Pottera.

Pełny, a jednak pusty

Kupujemy – wyrzucamy – i kupujemy nowe – z nadzieją, że kiedyś uda nam się kupić w końcu coś, co da nam szczęście i wypełni naszą wewnętrzną pustkę. Czasem też może jeszcze nie kupujemy, lecz po prostu idziemy pooglądać jakieś rzeczy, by przyćmić to uczucie, które czai się gdzieś tam wewnątrz serca. Czy Ty również tak masz? Uczucie wewnętrznej pustki dotyczy 75% naszej populacji. Pomimo całej tej ogromnej konsumpcji materialnych zasobów nie jesteśmy w stanie go zapełnić czy wyeliminować.

Dlaczego tak się dzieje?

Czy tak zawsze musi być?
Co jest źródłem tej pustki?
Czy istnieje coś, co może ją wypełnić?
Jeśli tak, to co?

Zapraszamy na kolejny oświecający live z Balakhilya das, dzięki któremu dowiesz się dlaczego żadna ilość materialnych rzeczy nie jest w stanie Cię usatysfakcjonować.

Obejrzyj teraz : facebook.com/MedytacjaKrakow/videos/308541867558039