Live z Balakhilya das
10 kwietnia, niedziela godz. 12:00 – 13:30.
Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow


Zazdrość jest chorobą serca.

I to niestety dość powszechną. O co można być zazdrosnym? W zasadzie o wszystko: pieniądze, sława, piękno, partner, dzieci, dom itd itd. Od wieków zazdrość uważa się za uczucie negatywne, które może prowadzić np. do rozpadu związku. Wraz z zazdrością pojawiają się jej „dzieci” – brak zaufania, agresja, chęć kontrolowania i sprawowania nadzoru nad drugą osobą. Może ona przybierać skrajne formy – chorobliwej czy wręcz obsesyjnej zazdrości. Czasami z jej powodu ludzie posuwają się do najbardziej ohydnych czynów.

Skąd się bierze zazdrość?

Jakie są przyczyny zazdrości? Co stanowi jej motyw i kiedy jej doświadczamy? Czy wynika z pożądania, wstydu, gniewu, poczucia winy, nienawiści do partnera lub siebie, depresji, bezsilności czy może ma głębsze uwarunkowania?

Zazdrośnik cierpi najbardziej.

Ktoś, kto hoduje w sercu zazdrość, nigdy nie zazna spokoju. Jego zazdrość płonie jak ogień i trawi go od środka. W związku to uczucie może zrujnować życie zarówno zazdrośnikowi, jak i jego partnerowi. Ostatecznie zabiera inteligencję i degraduje, nierzadko prowadząc do chorób psychicznych.

Lek na zazdrość?

Czy istnieje lek na zazdrość? Jak sobie poradzić z zazdrością? Jakie są jej głębokie, prawdziwe przyczyny? Jak rozwiązać ten palący problem? Jeśli go doświadczasz, koniecznie obejrzyj live z Balakhilya das !

Nie byłeś na live? Obejrzyj teraz: facebook.com/MedytacjaKrakow/videos/569735240672200