Live z Balakhilya das

18 kwietnia, niedziela godz. 12:15 – 13:45.

Wydarzenie on-line, będzie transmitowane na facebook.com/MedytacjaKrakow

Czym jest szczęście dla człowieka?

Czy szczęście to dobre zdrowie? czy może duża wesoła rodzina? a może oglądanie fajnego filmu i jedzenie wyszukanych potraw? Lub posiadanie pewnego zasobu dóbr materialnych – domu, samochodu, konta w banku? czy może jest to pewien stan ogólnego zadowolenia z życia, radości, którego przyczyną jest… No właśnie, co? Jakie są źródła szczęścia? Czym ono jest i jak je osiągnąć?

Ważne pytanie

Jak być szczęśliwym? To pytanie, które świadomie lub nieświadomie zadajemy sobie przez całe życie. Przecież każdy chce być szczęśliwy i nie chce być nieszczęśliwy. Całe nasze życie jest ciągłym poszukiwaniem szczęścia. Chcemy go doświadczyć, ale po pierwsze czasem nie jesteśmy pewni – czy to właśnie już to uczucie? jak je rozpoznać? Po drugie, często się zdarza, że mamy wrażenie, że znów sięgnęliśmy nie na tę półkę, na której ono się znajduje. Gonimy za nim na tak wiele sposobów. Myślimy, że to właśnie to, że już mamy je w garści, a ono w jednej chwili ulatnia się jak kamfora. I dalej nie jesteśmy usatysfakcjonowani…

Szczęście jest naszym naturalnym stanem – naturą duszy.

Dowiedz się więcej o swojej prawdziwej naturze. Kim jesteś i jak możesz odnaleźć prawdziwe szczęście? Jak osiągnąć stan stałego, stabilnego wypełnienia? Ananda – duchowe szczęście jest czymś, co nam przynależy, co jest naszym nieodłącznym atrybutem, tak jak wilgoć jest nieodłączna od wody. Jest możliwe by doświadczyć takiego szczęścia. Nie jest to chwilowe zadowolenie płynące z zaspokojenia pragnień zmysłów, na dłuższą metę prowadzące do frustracji i depresji, ale głęboka satysfakcja płynąca z wnętrza, z relacji z Duszą Najwyższą.

Recepta na szczęście Happy Man’a

Jak znaleźć i zatrzymać to szczęście? Balakhilya das, znany również jako Happy Man, podzieli się z nami przepisem na szczęście, który sam stosuje od niemal 50 lat, zaczerpniętym ze starożytnych pism jogi i szerzonym przez mistrzów medytacji. Serdecznie zapraszamy na live!

Obejrzyj teraz : facebook.com/MedytacjaKrakow/videos/1057115481479949